Teknik Servis

Mimarinin bugünkü mevcut ihtiyaçlarını esas alan binaların inşaatı, enerji kavramı ve ticari gereksinimler ve prosedürler yüksek bir karmaşıklık düzeyinde ifade edilmektedir. Ürün ve işyeri sayısının çokluğu, malzeme özellikleri ve bu malzemenin uygun kullanımı hakkındaki bilgi yetersizliği sorun teşkil etmektedir.

RHEINZINK gibi yağmur indirme sistemlerinden farklı tasarımdaki bina kaplamalarına kadar çok çeşitli uygulama olanaklarının gerçekleştirilebileceği bir malzemede planlama ve uygulama aşamasında başarılı bir birliktelik sağlanması önemlidir. Planlamanızı ve en başından itibaren uygulamanızı memnuniyetle destekleriz. Doğru montaj sistemi veya konstrüksiyon uygulaması hakkında bilgi almak istediğinizde veya yetenekli ustalar hakkında tavsiye istediğinizde veya teknik bir şartname hazırlanması konusunda yardıma ihtiyaç duyduğunuzda lütfen bizi arayın. Sloganımız şöyledir:

Sizin fikriniz var - Bizim çözümümüz var.

Bu bölümde planlama ve uygulama ile ilgili birçok konu hakkında bilgi edinebilir, doğru ölçülerden doğru ısı yalıtımına kadar güncel normlara uygun her türlü bilgiyi bulabilirsiniz.

Ayrıca malzeme numunesi isteyebilir ve malzeme özellikleri hakkında bilgileri e-posta yoluyla edinebilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarız.

Servis programımızı geliştirmeye yönelik herhangi bir öneriniz olursa lütfen bizimle paylaşın.

 

RHEINZINK worldwide

Bize ulaşın
+90 216 550 62 92