Yarı Mamül

RHEINZINK-Levhalar ve Bobinler

1960'lı yıllardan itibaren yüksek kalitede RHEINZINK-Levhaları ve Bobinleri üretmekteyiz. Bu malzeme "Made in Germany" kalitesi ile tüm dünyada kullanılmaktadır. Yarı mamülümüz, EN 988 "Çinko ve Çinko Alaşımları" yönergelerine göre Datteln'da üretilmektedir. Levha ve bobinler çatı ve cephe sistemlerimiz ile komple yağmur indirme sistemi çeşitlerimiz için temel malzemeyi oluşturmaktadır. Malzememizin pratikte olumlu uygulama ve tasarım olanaklarına sahip olması nedeniyle birçok usta kendi çatı, cephe ve aksesuarlarında bizim levha ve bobinlerimizi kullanmaktadır.

Teslim edilebilir yarı mamül özellikleri:

  • Dört farklı ürün grubu: RHEINZINK-PATINA, PROTECT, COLOR ve INTERIEUR
  • 0,65 mm - 1,0 mm arasında standart metal kalınlığı mevcuttur. Talep edilmesi halinde 1,5 mm kalınlığa kadar üretim yapılabilmektedir.
  • 6 metreye kadar levha uzunluğu
  • 5 ton ağırlığa kadar bobin
  • Yuvarlak delikli perfore levhalar, net %46 oranında hava geçişi sağlamak üzere tasarlanmıştır.
  • Karo delikli perfore levhalar, net %63 oranında hava geçişi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Projenizde kullanmak istediğiniz pek çok malzemeyi üretmek mümkündür - Uygun çözüm için bize danışabilirsiniz.

QUALITY ZINC - Yapıda çinko için kalite standardı

RHEINZINK, Teknik Danışmanlık Derneği TÜV Rheinland tarafından sürekli olarak dış kontroller ile denetlenmektedir. Bu tanınan Alman denetleme firması, yapıda çinko için kendi kalite etiketini geliştirmiştir. Hazırladıkları kalite kriterleri kataloğu, tüm malzeme parametrelerini ve yarı mamül kalitesi açısından izin verilebilir tolerans değerlerini içermektedir (Levhalar ve Bobinler).

Bu dış kontrol senede altı kez ve haber vermeden bir TÜV Rheinland denetçisi tarafından gerçekleştirilir. Bu kontrollerin özel konusu standart normların talep ettiği kalite niteliklerinin aşılmış olmasıdır. Örneğin sadece ±0,020 mm'lik kalınlık sapması düşüşü, +2,0/-0 mm'lik uzunluk ve genişlik toleransları düşüşü ve artan bir genişleme sınırı (Rp 0,2).

RHEINZINK worldwide

Bize ulaşın
+90 216 550 62 92